Ουρουγουάη - Περού: Παίζουμε στο 2.12 - StoiximaView

Κόπα Αμέρικα: Στα ημιτελικά το Περού, «πέταξε» έξω την Ουρουγουάη (ΒΙΝΤΕΟ)  | AlphaNews.Live
Κόπα Αμέρικα: Στα ημιτελικά το Περού, «πέταξε» έξω την Ουρουγουάη (ΒΙΝΤΕΟ) | AlphaNews.Live

Τρένο" η Βραζιλία, 4 -1 την Ουρουγουάη, νίκησε 1 -0 το Περού η Αργεντινή

Προκαταρκτική ανταγωνισμού ποδοσφαιρικός αγώνας μεταξύ των εθνικών ομάδων,  Ουρουγουάη και Περού — Φωτογραφία Αρχείου © Kagenmi #104053428
Προκαταρκτική ανταγωνισμού ποδοσφαιρικός αγώνας μεταξύ των εθνικών ομάδων, Ουρουγουάη και Περού — Φωτογραφία Αρχείου © Kagenmi #104053428

Προκριματικά Μουντιάλ 2026: Ο Λιονέλ Μέσι «χόρεψε» στο Περού και με δύο  γκολ οδήγησε την Αργεντινή στη νίκη με 2-0 - Newsbeast
Προκριματικά Μουντιάλ 2026: Ο Λιονέλ Μέσι «χόρεψε» στο Περού και με δύο γκολ οδήγησε την Αργεντινή στη νίκη με 2-0 - Newsbeast

Κόπα Αμέρικα: Πέταξε έξω την Ουρουγουάη το Περού - Super Sport FM | Η  κορυφαία παγκύπρια αθλητική συχνότητα
Κόπα Αμέρικα: Πέταξε έξω την Ουρουγουάη το Περού - Super Sport FM | Η κορυφαία παγκύπρια αθλητική συχνότητα

Ουρουγουάη – Περού 4-5 πέν.: Στα ημιτελικά οι «Ίνκας»

Περού live scores, αποτελέσματα, πρόγραμμα, Βολιβία - Περού live |  ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ, Νότια Αμερική
Περού live scores, αποτελέσματα, πρόγραμμα, Βολιβία - Περού live | ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ, Νότια Αμερική

Νίκη και πρωτιά για Ουρουγουάη με υπογραφή Ματαδόρ - ΤΑ ΝΕΑ

Η Ουρουγουάη αποκλείεται από το Περού στο Κύπελλο Αμερικής, ο Σουάρες έχασε  το πέναλτι - KOHA.net
Η Ουρουγουάη αποκλείεται από το Περού στο Κύπελλο Αμερικής, ο Σουάρες έχασε το πέναλτι - KOHA.net

Κόπα Αμέρικα 2024: Το format της διοργάνωσης με 16 ομάδες - Onsports.gr

Προκρίθηκε η Ουρουγουάη. Στους '8' με την Αργεντινή | Contra.gr

ΒΙΝΤΕΟ: Νίκη για Βραζιλία κόντρα στο Περού, δεν έπαιξε ο Κάλενς - Ήττα για  Ουρουγουάη από Εκουαδόρ | Filathlos.gr | Το Εγκυρότερο Αθλητικό Blog!
ΒΙΝΤΕΟ: Νίκη για Βραζιλία κόντρα στο Περού, δεν έπαιξε ο Κάλενς - Ήττα για Ουρουγουάη από Εκουαδόρ | Filathlos.gr | Το Εγκυρότερο Αθλητικό Blog!

Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου: Η Αργεντινή πέρασε από το Περού, η  Ουρουγουάη νίκησε τη Βραζιλία - Fosonline
Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου: Η Αργεντινή πέρασε από το Περού, η Ουρουγουάη νίκησε τη Βραζιλία - Fosonline

Εθνική Ουρουγουάης | SPORT24

Νίκη για Βραζιλία κόντρα στο Περού του Κάλενς με buzzer beater του  Μαρκίνιος, ήττα για την Ουρουγουάη από το Εκουαδόρ
Νίκη για Βραζιλία κόντρα στο Περού του Κάλενς με buzzer beater του Μαρκίνιος, ήττα για την Ουρουγουάη από το Εκουαδόρ

Μέσι: Ο τερματοφύλακας του Περού άρπαξε και πέταξε το κινητό οπαδού που  μπήκε στο γήπεδο για να φωτογραφηθεί με τον Αργεντινό
Μέσι: Ο τερματοφύλακας του Περού άρπαξε και πέταξε το κινητό οπαδού που μπήκε στο γήπεδο για να φωτογραφηθεί με τον Αργεντινό

Η Ουρουγουάη 2-0 την Βραζιλία, τραυματίσθηκε ο Νεϊμάρ, η Αργεντινή 2-0 στο  Περού - ΑΠΕ-ΜΠΕ
Η Ουρουγουάη 2-0 την Βραζιλία, τραυματίσθηκε ο Νεϊμάρ, η Αργεντινή 2-0 στο Περού - ΑΠΕ-ΜΠΕ

Νίκες για Περού και Βενεζουέλα - ΑΠΕ-ΜΠΕ

Ουρουγουάη: Ο κόμβος της πρωτιάς στον όμιλο για να αποφύγει πιθανώς τη  Βραζιλία (vids) | SDNA
Ουρουγουάη: Ο κόμβος της πρωτιάς στον όμιλο για να αποφύγει πιθανώς τη Βραζιλία (vids) | SDNA

Ουρουγουάη - Περού: «Φωνάζουν» οι Περουβιανοί για γκολ που δεν μέτρησε στις  καθυστερήσεις (vid) | Gazzetta
Ουρουγουάη - Περού: «Φωνάζουν» οι Περουβιανοί για γκολ που δεν μέτρησε στις καθυστερήσεις (vid) | Gazzetta

Παγκόσμιο Κύπελλο: Ουρουγουάη και Εκουαδόρ προκρίθηκαν στην τελική φάση

Παγκόσμιο Κύπελλο: Φωνάζει το Περού για 'ληστεία' στις καθυστερήσεις του  αγώνα με την Ουρουγουάη
Παγκόσμιο Κύπελλο: Φωνάζει το Περού για 'ληστεία' στις καθυστερήσεις του αγώνα με την Ουρουγουάη

Πέρασαν στο Παγκόσμιο Κύπελλο Εκουαδόρ και Ουρουγουάη, χαμός για την 5η  θέση (ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ - ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ) | Thema Sports Αθλητικές Ειδήσεις
Πέρασαν στο Παγκόσμιο Κύπελλο Εκουαδόρ και Ουρουγουάη, χαμός για την 5η θέση (ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ - ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ) | Thema Sports Αθλητικές Ειδήσεις

Στα μπαράζ το Περού, νίκες για Βραζιλία, Αργεντινή και Ουρουγουάη

Προκριματικά Μουντιάλ 2026: Εύκολα με «μάγο» Μέσι η Αργεντινή, «καθάρισε»  τη Βραζιλία η Ουρουγουάη | Gazzetta
Προκριματικά Μουντιάλ 2026: Εύκολα με «μάγο» Μέσι η Αργεντινή, «καθάρισε» τη Βραζιλία η Ουρουγουάη | Gazzetta